Emokykla.lt
Tėvystės įgūdžių lavinimo programa „Tėvų grupės“ Vilniuje
2015-12-28

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į TĖVŲ GRUPES. Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa, pagrįsta individualiosios psichologijos autorių ir praktikų idėjomis.
Skaityti plačiau
Seminarų ciklas „Vaikai tėvų skyrybų metu ir po jų: ką reikėtų žinoti kiekvienam tėčiui ir mamai“
2015-09-11
Išsiskyrusiųjų sielovados centras „Bendrakeleiviai“ šį rudenį siūlo aktualią ir naują programą skyrybų krizę išgyvenančiai šeimai: 13 atvirų susitikimų besiskiriantiems tėvams apie pagalbą vaikui tėvų skyrybų metu.
Skaityti plačiau
Paramos vaikams centras mamas ir tėčius kviečia į mokymus „Aukime kartu“
2015-03-03
Mokymų tikslas – suteikti tėvams žinių ir praktinių įgūdžių, padėsiančių labiau suprasti savo vaikų netinkamo elgesio priežastis, rasti efektyvius būdus saugiai ir pozityviai drausminti vaikus, kurti gerą ryšį su vaiku, suprasti vaikų ir savo jausmus bei juos valdyti sudėtingose situacijose, naudoti metodus užkertančius kelią netinkamam vaikų elgesiui. Užsiėmimai prasidės 2015 m. kovo 18 d.
Skaityti plačiau
Sėkmingos tėvystės programa Kaune
2015-02-01

Sėkminga tėvystė ir motinystė dažnai pareikalauja ne tik daug kantrybės, pastangų, bet ir žinių bei įgūdžių. Kviečiame tėvelius, norinčius sėkmingiau auklėti savo vaikus, į pozityvios tėvystės mokymus Kaune 2015 m. vasario mėn.
Skaityti plačiau
Pozityvios tėvystės praktinių įgūdžių seminarai pavasarį
2014-03-01
Tėvų akademijos konsultantė Milda Čeikienė kviečia visus, pasiilgusius šilto, jaukaus bendravimo, į pozityvios tėvystės praktinių įgūdžių seminarus. Grupės nedidelės – iki 12 žmonių, todėl garantuojama saugi, konfidenciali, draugiška atmosfera. Bus dirbama grupėje su Jūsų šeimos pavyzdžiais, problemomis, kartu ieškoma sprendimų pagal pozityvios tėvystės įgūdžių rekomendacijas ir metodus.
Skaityti plačiau
Nuolat renkamos grupės į tėvų mokymus
2014-01-13

Paramos vaikams centras kviečia tėvus, auginančius mažus vaikus, į mokymus tėvams „Aukime kartu – esminiai sėkmingos tėvystės veiksniai ir komponentai“. Mokymų tikslas – suteikti  tėvams, auginantiems mažus vaikus, žinių ir įgūdžių, įgalinančių juos saugiai ir sėkmingai auginti vaikus, kurti pagarbius tarpusavio santykius, efektyviai įveikti iškylančius neaiškumus ir sunkumus.
Skaityti plačiau