Emokykla.lt
Forumas Viešos diskusijos
Kas galės dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais nuo 2014 m. sausio 1 d.?
1 2 3 4 5 Pirmyn
... 
2014 07 22, 19:44
Tema: Kas galės dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais nuo 2014 m. sausio 1 d.?
Ne, negalėsite, nes dar mokotės.
jei sutartis terminuota - galima.
Sandra 
2014 07 21, 10:35
Tema: Kas galės dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais nuo 2014 m. sausio 1 d.?
taip, galėsite
Ne, negalėsite, nes dar mokotės.
... 
2014 07 19, 13:48
Laba diena, turiu socialinio pedagogo diplomą, dabar mokausi Šiauliu universiteto-testiniu studiju institute ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, auklėtoja dirbu keturi metai. Ar galėsiu dirbti nuo rugsėjo toliau auklėtoja.
taip, galėsite
Vaida 
2014 07 16, 21:06
Laba diena, turiu socialinio pedagogo diplomą, dabar mokausi Šiauliu universiteto-testiniu studiju institute ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, auklėtoja dirbu keturi metai. Ar galėsiu dirbti nuo rugsėjo toliau auklėtoja.
Indra 
2014 07 09, 11:42
Kada bus sumažintas vaikų skaičius grupėse????Nuvedėm sesutes į darželį,o ten 21lankantis mažylis,sąraše 25.Kol mergaitės adaptavosi,teko savaitę ir man pastebėti grupės darbą.Baisu ir gaila buvo žiūrėti į auklėtojas-nusiplūkusios vargšės,vos spėja sužiūrėti tokią masę vaikų.Kodėl niekas rimtai nežiūri į šią problemą?Čia rėkte reikia rėkti,kas yra daroma su mūsų vaikais.
tai būtina 
2014 07 09, 11:34
Sveiki. Dabar visi mėgina įsidarbinti per pažintis arba "už butelį brendžio". Man pačiai teko ne kartą dalyvauti konkurse dėl mokytojos ar auklėtojos pareigų. Kaip manote kas laimėdavo? Direktorių ir pavaduotojų dukterys ar giminaičiai, arba tie, kurie išdrįsdavo "PAVAIŠINTI" direktorę (bet jau taip "užvaišindavo", kad net visas kabinetas smirdėdavo kaip po "gero baliaus"). Ir čia taip kalbu ne bereikalo, kiekvienam atvejui turiu konkrečius atvejus ir duomenis kas, kur ir ką.... Todėl NE VISUR galioja vienodi įstatimai. Na bet jei norite "prasimušti", tada mėginkite kreiptis į jums patogiausią darželį ir pasiteirauti ar nereikia pavaduoti auklėtojos vasarai ar ligos atveju. Vieną, kitą kartą padirbėsite laikinai, "apsitrinsite", o poto vadovybė pamačiusi kokia jūs šaunuolė - įdarbins nuolatinai ir be koknkursų... SĖKMĖS!
dar patarčiau nieko nematyti,nieko negirdėti,tik šypsotis ir linkčioti...
.. 
2014 07 04, 11:54
LABA DIENA.TURIU UNIVERSITETINI IKIMOKYKLINIO AUKLEJIMO PEDAGOGO SPECIALYBE,BAIGIAU 1993 ,BET NEDAUG DARBO PATIRTIES.KA REIKIA DARYT KAD GALECIAU DIRBT PEDAGOGINI DARBA.VISI NORI DARBUOTOJU SU PATIRTIM.AR DIPLOMAS DAR KAZKA REISKIA
Sveiki. Dabar visi mėgina įsidarbinti per pažintis arba "už butelį brendžio". Man pačiai teko ne kartą dalyvauti konkurse dėl mokytojos ar auklėtojos pareigų. Kaip manote kas laimėdavo? Direktorių ir pavaduotojų dukterys ar giminaičiai, arba tie, kurie išdrįsdavo "PAVAIŠINTI" direktorę (bet jau taip "užvaišindavo", kad net visas kabinetas smirdėdavo kaip po "gero baliaus"). Ir čia taip kalbu ne bereikalo, kiekvienam atvejui turiu konkrečius atvejus ir duomenis kas, kur ir ką.... Todėl NE VISUR galioja vienodi įstatimai. Na bet jei norite "prasimušti", tada mėginkite kreiptis į jums patogiausią darželį ir pasiteirauti ar nereikia pavaduoti auklėtojos vasarai ar ligos atveju. Vieną, kitą kartą padirbėsite laikinai, "apsitrinsite", o poto vadovybė pamačiusi kokia jūs šaunuolė - įdarbins nuolatinai ir be koknkursų... SĖKMĖS!
INGRIDA 
2014 07 03, 13:27
mane tas pats domina
LABA DIENA.TURIU UNIVERSITETINI IKIMOKYKLINIO AUKLEJIMO PEDAGOGO SPECIALYBE,BAIGIAU 1993 ,BET NEDAUG DARBO PATIRTIES.KA REIKIA DARYT KAD GALECIAU DIRBT PEDAGOGINI DARBA.VISI NORI DARBUOTOJU SU PATIRTIM.AR DIPLOMAS DAR KAZKA REISKIA
as 
2014 06 30, 19:57
Sveiki, noriu paklausti ar galesiu nuo rugsejo 1 d dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagoge, nors neturiu tinkamo issilavinimo, turiu pedagogini issilavinima, bet kitos srities, taciau ikimokyklineje istaigoje dirbu daugiau nei 20 metu. Aciu.
Renata 
2014 06 24, 16:26
dirbti auklėtoja darželyje negalite
Labai idomi situacija: pavaduoti laikinai galiu auklėtoją, o dirbti nuolat draudzia įstatymas... Tada tiesiog galima nuolat dirbti auklėtoja, bet su terminuota ssutartimi :D Logikos jokios nėra. Nejaugi pradinių klasių mokytoja neturi pakankamai konpetencijos ir nežino ko reikia būsimam pradinukui. Suprantu, kad yra šiek tiek neatitikimų tarp naudojamų mokymo metodų darželyje ir mokykloje. Bet ar nepakanka kvalifikacijos tobūlinimo kursų? Tik labai norėtųsi, kad tie kursai būtų ir Klaipėdoje bei būtų galima juose dalyvauti ir tiems, kurie nedirba, o ne vien tik dirbantieiems. Mano manymu ateityje labai reikės šių kompetencijų ir jei valdžia nesusirūpins, nebeliks kam dirbti darželyje.... Laikas susimąstyti, juk jaunimo gretos mažėja.... Nuoroda į kursus: http://www.ikimokyklinis.lt/index.php/mokymai/kvalifikacijos-tobulinimas/siauliu-universiteto-testiniu-studiju-instituto-kursai-priesmokyklinio-ugdymo-grupese-dirbantiems-pedagogams/16566
2014 06 20, 08:57
Sveiki. 2011 baigiau Klaipėdos valstybinę kolegiją pradinio ugdymo pedagogika - mokytojo kvalifikacija), poto universitete studijavau sutrumpintose studijose edukologiją. Ar yra šansų įsidarbinti ikimokyklinio ugdymo įstaigoje? Neturiu auklėtojo kvalifikacijos. Ar pakanka pabaigti profesinę mokyklą, kurioje yra auklės specialybė (yra net keli "ikimokyklinio ugdymo" dalykai įtraukti), bet nesuteikia auklėtojos kvalifikacijos, o suteikia tik auklės. Nes pedagiginį išsilavinimą turiu, gaila 10 tūkstančių VĖL išleisti mokslams. Nuoroda į auklės specialybės aprašą http://ww.klpvm.lt/index.php?name=stojantiesiems&value=aukle
dirbti auklėtoja darželyje negalite
mm 
2014 06 20, 08:55
Sveiki. 2011 baigiau Klaipėdos valstybinę kolegiją pradinio ugdymo pedagogika - mokytojo kvalifikacija), poto universitete studijavau sutrumpintose studijose edukologiją. Ar yra šansų įsidarbinti ikimokyklinio ugdymo įstaigoje? Neturiu auklėtojo kvalifikacijos. Ar pakanka pabaigti profesinę mokyklą, kurioje yra auklės specialybė (yra net keli "ikimokyklinio ugdymo" dalykai įtraukti), bet nesuteikia auklėtojos kvalifikacijos, o suteikia tik auklės. Nes pedagiginį išsilavinimą turiu, gaila 10 tūkstančių VĖL išleisti mokslams. Nuoroda į auklės specialybės aprašą http://ww.klpvm.lt/index.php?name=stojantiesiems&value=aukle
nėra
Studente 
2014 05 29, 20:48
mane tas pats domina
LEU dar 2011 metais priimdavo skirtingu specialybiu zmones ir perkvalifikuodavo į ikimokyklinio ugdymo pedagoges, o šiuo metu jau nebepriima, o priima tik po kolegijų, tik ikimokyklini baigusius.
Renata 
2014 05 25, 10:56
Lina 
2014 04 03, 09:57
Darbo biržoje esu 2 metus, pasiūlymų pagal specialybę neturi. Nebent viešųjų darbų. Turint aukštosios diplomą, vyr. auklėtojos kategoriją ir 15 m. stažą tai labai žemina. Jeigu būtų sąžiningos atrankos į laisvas darbo vietas, darželiuose dirbtų pašaukimą turinčios ir savo darbą mylinčios auklėtojos. Gal jau laikas būtų sugrąžinti tikras auklėtojas?
Labai reikalingos auklėtojos Lentvario ir Trakų darželiuose. Tad jeigu norite tikrai dirbti, bandykite susisiekti su atrankos personalu.
Vita 
2014 02 11, 13:38
kas is tu diplomu, jei darbuotojas vaiku nemyli, nors ir 100 diplomu tures, bet naudos is ju nulis
Deja, Milda, Jūs manęs nepažįstate, myliu vaikus ir savo darbą.
Milda 
2014 02 11, 12:59
Darbo biržoje esu 2 metus, pasiūlymų pagal specialybę neturi. Nebent viešųjų darbų. Turint aukštosios diplomą, vyr. auklėtojos kategoriją ir 15 m. stažą tai labai žemina. Jeigu būtų sąžiningos atrankos į laisvas darbo vietas, darželiuose dirbtų pašaukimą turinčios ir savo darbą mylinčios auklėtojos. Gal jau laikas būtų sugrąžinti tikras auklėtojas?
kas is tu diplomu, jei darbuotojas vaiku nemyli, nors ir 100 diplomu tures, bet naudos is ju nulis
Vita 
2014 02 06, 15:34
tik per pažintis ir dar per...partiją...
Google 
2014 01 22, 17:02
Yra persikvalifkavimo kursai rengiami LEU, jie trunka apie du metus.
Į perkvalifikavimo studijų programas priimami asmenys, turintys aukštąjį universitetinį arba jam prilygstantį išsilavinimą Lietuvos edukologijos ir Šiaulių universitetuose. Studijos yra mokamos. Perkvalifikavimo studijas gali finansuoti pats studijuojantysis arba kiti programų užsakovai. Nuorodos: Šiaulių universitetas: http://www.su.lt/fic-testiniu-studiju-institutas/studijos Lietuvos edukologijos universitetas: http://www.vpu.lt/pkti/Page.aspx?pageID=5373 Perkvalifikavimo programų paieška: http://www.aikos.smm.lt/aikos/persik_priem_c.htm
žinau 
2014 01 22, 16:38
Pagal darbo biržos duomenis (draugė joje "stovi" ir laukia pasiūlymo) auklėtojos darbo per pusę metų nei karto jai nepasiūlė. Konsultantės taip pat tvirtina, jog labai retai jos ieškomos, tad galima teigti, jog auklėtojų trūkumo tikrai nėra ir įsidarbinti galimybės minimalios.
tik per pažintis ir dar per...partiją...
Diana 
2014 01 21, 12:41
mane tas pats domina
Yra persikvalifkavimo kursai rengiami LEU, jie trunka apie du metus.
Kamile 
2014 01 17, 18:25
Kur galima pamatyti kazkokia statistika del pedagogu darbo? Tarkim, trukumas aukletoju ar ne? Ar ju tiek daug, kad nera kur dirbti? Ar is viso yra tokia statistika? Planuoju studijuoti, tik nelabai isivaizduoju kokia tikroji darbo rinkos padetis.
Pagal darbo biržos duomenis (draugė joje "stovi" ir laukia pasiūlymo) auklėtojos darbo per pusę metų nei karto jai nepasiūlė. Konsultantės taip pat tvirtina, jog labai retai jos ieškomos, tad galima teigti, jog auklėtojų trūkumo tikrai nėra ir įsidarbinti galimybės minimalios.
aurima 
2014 01 13, 16:59
esu baigus socialine pedagogika vilniaus kolegijoje, bet noriu persikvalikuot i priesmokyklini ugdyma, kad galeciau dirbti darzelyje, sakykite kiek laiko tam prireiks?
mane tas pats domina
aš 
2014 01 12, 13:09
Esu kolegė iš mokyklos. Noriu užginčyti mintį, jog mokyklos laukia puikiai skaitančių.Tikrai ne visos. Pagal ugdymo programas vaikas skaito tik tada, jei NORI IR GEBA.
sutinku. atsižvelgiama į vaiko gebėjimus. juk dabar populiarus ugdymas viskas orientuota į vaiką.
aš 
2014 01 12, 13:02
Kodėl šio komentaro nepaskaito švietimas.Labai geras pasakymas,kad bendravus ir auklėjus 4 metus vaikus,atiduodi tai,kuri tik metus su jais užsiima,man atrodo neblogiau ir mes paruoštume,apie tai verta pagalvoti.
jei pedagogas dirbtų su vaikais visus metus - neleistų jam užmigti, jis jaustų didelę atsakomybę už vaikutį, kuris rengiamas mokyklai. o dabar priešmokyklinio ugdymo pedagogas prisiima didelę atsakomybę . ne paslaptis, kad į priešmokyklinę gr., ateina vaikai iš ikimokyklinės gr. ir neturi įgūdžių piešti, laikyti rankoje pieštuką ir t.t. Kyla klausimas - ką veikė auklėtojos 3-metus? O priešmokyklinio ugdymo pedagogas tada pluša, o atlygis tas pats, kaip ir visų. juk krizė - sumažinti atlyginimai. Aš kalbu ne apie visus pedagogus. Yra labai daug kūrybingų, sąžiningų, garbingų pedagogų. Jei auklėtoja dirbtų iki pat vaiko išleidimo į mokyklą - manau būtų stipri konkurencija tarp pedagogų. Juk galima rinktis auklėtojas SAVO VAIKUI kaip ir mokytojas mokykloje. Rašau komentarą iš savo pedagoginės patirties ir kaip ikimokyklinuko mama.
aš 
2014 01 12, 13:02
Kodėl šio komentaro nepaskaito švietimas.Labai geras pasakymas,kad bendravus ir auklėjus 4 metus vaikus,atiduodi tai,kuri tik metus su jais užsiima,man atrodo neblogiau ir mes paruoštume,apie tai verta pagalvoti.
jei pedagogas dirbtų su vaikais visus metus - neleistų jam užmigti, jis jaustų didelę atsakomybę už vaikutį, kuris rengiamas mokyklai. o dabar priešmokyklinio ugdymo pedagogas prisiima didelę atsakomybę . ne paslaptis, kad į priešmokyklinę gr., ateina vaikai iš ikimokyklinės gr. ir neturi įgūdžių piešti, laikyti rankoje pieštuką ir t.t. Kyla klausimas - ką veikė auklėtojos 3-metus? O priešmokyklinio ugdymo pedagogas tada pluša, o atlygis tas pats, kaip ir visų. juk krizė - sumažinti atlyginimai. Aš kalbu ne apie visus pedagogus. Yra labai daug kūrybingų, sąžiningų, garbingų pedagogų. Jei auklėtoja dirbtų iki pat vaiko išleidimo į mokyklą - manau būtų stipri konkurencija tarp pedagogų. Juk galima rinktis auklėtojas SAVO VAIKUI kaip ir mokytojas mokykloje. Rašau komentarą iš savo pedagoginės patirties ir kaip ikimokyklinuko mama.
Rasa 
2014 01 11, 18:48
aš irgi už tai ,kad vaikai eitų iki galo su tomis pačiomis auklėtojomis. Su vaikais jau 37metai ir tokią patirtį turiu,kad matant kaip pieš mokylinėje grupėje iki Naujų metų vaikus mokytoja dar tik pradeda pažinti ,o mes per tris metus labai puikiai pažįstame ir vaikus, ir tėvelius ,žinome vaikų galimybes.
1 2 3 4 5 Pirmyn