Emokykla.lt
Populiarios temos:
IPUP projektas Psichologija Specialieji poreikiai Kompleksinė pagalba Ugdymo įstaigos Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas Teisinė informacija  
Forumas Viešos diskusijos
Kas galės dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais nuo 2014 m. sausio 1 d.?
1 2 3 4 5 Pirmyn
Lina 
2014 04 03, 09:57
Tema: Kas galės dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais nuo 2014 m. sausio 1 d.?
Darbo biržoje esu 2 metus, pasiūlymų pagal specialybę neturi. Nebent viešųjų darbų. Turint aukštosios diplomą, vyr. auklėtojos kategoriją ir 15 m. stažą tai labai žemina. Jeigu būtų sąžiningos atrankos į laisvas darbo vietas, darželiuose dirbtų pašaukimą turinčios ir savo darbą mylinčios auklėtojos. Gal jau laikas būtų sugrąžinti tikras auklėtojas?
Labai reikalingos auklėtojos Lentvario ir Trakų darželiuose. Tad jeigu norite tikrai dirbti, bandykite susisiekti su atrankos personalu.
Vita 
2014 02 11, 13:38
Tema: Kas galės dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais nuo 2014 m. sausio 1 d.?
kas is tu diplomu, jei darbuotojas vaiku nemyli, nors ir 100 diplomu tures, bet naudos is ju nulis
Deja, Milda, Jūs manęs nepažįstate, myliu vaikus ir savo darbą.
Milda 
2014 02 11, 12:59
Darbo biržoje esu 2 metus, pasiūlymų pagal specialybę neturi. Nebent viešųjų darbų. Turint aukštosios diplomą, vyr. auklėtojos kategoriją ir 15 m. stažą tai labai žemina. Jeigu būtų sąžiningos atrankos į laisvas darbo vietas, darželiuose dirbtų pašaukimą turinčios ir savo darbą mylinčios auklėtojos. Gal jau laikas būtų sugrąžinti tikras auklėtojas?
kas is tu diplomu, jei darbuotojas vaiku nemyli, nors ir 100 diplomu tures, bet naudos is ju nulis
Vita 
2014 02 06, 15:34
tik per pažintis ir dar per...partiją...
Google 
2014 01 22, 17:02
Yra persikvalifkavimo kursai rengiami LEU, jie trunka apie du metus.
Į perkvalifikavimo studijų programas priimami asmenys, turintys aukštąjį universitetinį arba jam prilygstantį išsilavinimą Lietuvos edukologijos ir Šiaulių universitetuose. Studijos yra mokamos. Perkvalifikavimo studijas gali finansuoti pats studijuojantysis arba kiti programų užsakovai. Nuorodos: Šiaulių universitetas: http://www.su.lt/fic-testiniu-studiju-institutas/studijos Lietuvos edukologijos universitetas: http://www.vpu.lt/pkti/Page.aspx?pageID=5373 Perkvalifikavimo programų paieška: http://www.aikos.smm.lt/aikos/persik_priem_c.htm
žinau 
2014 01 22, 16:38
Pagal darbo biržos duomenis (draugė joje "stovi" ir laukia pasiūlymo) auklėtojos darbo per pusę metų nei karto jai nepasiūlė. Konsultantės taip pat tvirtina, jog labai retai jos ieškomos, tad galima teigti, jog auklėtojų trūkumo tikrai nėra ir įsidarbinti galimybės minimalios.
tik per pažintis ir dar per...partiją...
Diana 
2014 01 21, 12:41
mane tas pats domina
Yra persikvalifkavimo kursai rengiami LEU, jie trunka apie du metus.
Kamile 
2014 01 17, 18:25
Kur galima pamatyti kazkokia statistika del pedagogu darbo? Tarkim, trukumas aukletoju ar ne? Ar ju tiek daug, kad nera kur dirbti? Ar is viso yra tokia statistika? Planuoju studijuoti, tik nelabai isivaizduoju kokia tikroji darbo rinkos padetis.
Pagal darbo biržos duomenis (draugė joje "stovi" ir laukia pasiūlymo) auklėtojos darbo per pusę metų nei karto jai nepasiūlė. Konsultantės taip pat tvirtina, jog labai retai jos ieškomos, tad galima teigti, jog auklėtojų trūkumo tikrai nėra ir įsidarbinti galimybės minimalios.
aurima 
2014 01 13, 16:59
esu baigus socialine pedagogika vilniaus kolegijoje, bet noriu persikvalikuot i priesmokyklini ugdyma, kad galeciau dirbti darzelyje, sakykite kiek laiko tam prireiks?
mane tas pats domina
aš 
2014 01 12, 13:09
Esu kolegė iš mokyklos. Noriu užginčyti mintį, jog mokyklos laukia puikiai skaitančių.Tikrai ne visos. Pagal ugdymo programas vaikas skaito tik tada, jei NORI IR GEBA.
sutinku. atsižvelgiama į vaiko gebėjimus. juk dabar populiarus ugdymas viskas orientuota į vaiką.
aš 
2014 01 12, 13:02
Kodėl šio komentaro nepaskaito švietimas.Labai geras pasakymas,kad bendravus ir auklėjus 4 metus vaikus,atiduodi tai,kuri tik metus su jais užsiima,man atrodo neblogiau ir mes paruoštume,apie tai verta pagalvoti.
jei pedagogas dirbtų su vaikais visus metus - neleistų jam užmigti, jis jaustų didelę atsakomybę už vaikutį, kuris rengiamas mokyklai. o dabar priešmokyklinio ugdymo pedagogas prisiima didelę atsakomybę . ne paslaptis, kad į priešmokyklinę gr., ateina vaikai iš ikimokyklinės gr. ir neturi įgūdžių piešti, laikyti rankoje pieštuką ir t.t. Kyla klausimas - ką veikė auklėtojos 3-metus? O priešmokyklinio ugdymo pedagogas tada pluša, o atlygis tas pats, kaip ir visų. juk krizė - sumažinti atlyginimai. Aš kalbu ne apie visus pedagogus. Yra labai daug kūrybingų, sąžiningų, garbingų pedagogų. Jei auklėtoja dirbtų iki pat vaiko išleidimo į mokyklą - manau būtų stipri konkurencija tarp pedagogų. Juk galima rinktis auklėtojas SAVO VAIKUI kaip ir mokytojas mokykloje. Rašau komentarą iš savo pedagoginės patirties ir kaip ikimokyklinuko mama.
aš 
2014 01 12, 13:02
Kodėl šio komentaro nepaskaito švietimas.Labai geras pasakymas,kad bendravus ir auklėjus 4 metus vaikus,atiduodi tai,kuri tik metus su jais užsiima,man atrodo neblogiau ir mes paruoštume,apie tai verta pagalvoti.
jei pedagogas dirbtų su vaikais visus metus - neleistų jam užmigti, jis jaustų didelę atsakomybę už vaikutį, kuris rengiamas mokyklai. o dabar priešmokyklinio ugdymo pedagogas prisiima didelę atsakomybę . ne paslaptis, kad į priešmokyklinę gr., ateina vaikai iš ikimokyklinės gr. ir neturi įgūdžių piešti, laikyti rankoje pieštuką ir t.t. Kyla klausimas - ką veikė auklėtojos 3-metus? O priešmokyklinio ugdymo pedagogas tada pluša, o atlygis tas pats, kaip ir visų. juk krizė - sumažinti atlyginimai. Aš kalbu ne apie visus pedagogus. Yra labai daug kūrybingų, sąžiningų, garbingų pedagogų. Jei auklėtoja dirbtų iki pat vaiko išleidimo į mokyklą - manau būtų stipri konkurencija tarp pedagogų. Juk galima rinktis auklėtojas SAVO VAIKUI kaip ir mokytojas mokykloje. Rašau komentarą iš savo pedagoginės patirties ir kaip ikimokyklinuko mama.
Rasa 
2014 01 11, 18:48
aš irgi už tai ,kad vaikai eitų iki galo su tomis pačiomis auklėtojomis. Su vaikais jau 37metai ir tokią patirtį turiu,kad matant kaip pieš mokylinėje grupėje iki Naujų metų vaikus mokytoja dar tik pradeda pažinti ,o mes per tris metus labai puikiai pažįstame ir vaikus, ir tėvelius ,žinome vaikų galimybes.
Daina 
2014 01 11, 18:40
galėsit dirbti jei turit susirinkusi 320 valandų pedagoginių/dalykinių kursų
Man atrodo,kad darželyje turi dirbti toks žmogus,kuris yra baigęs aukštąjį ikimokyklinį išsilavinimą.Nes baigusi mediciną,sunkiau kalbėsi apie pedagogines naujoves.
Diana 
2014 01 11, 18:29
o ir tėvų dažnas požiūris į auklėtojas ,kaip į aukles,nes ką jau ten jos dirba:žaidžia,voliojasi ant kilimo ir tiek...
Būtų gerai,kad tik galėtų su vaikais voliotis ant kilimo,taip nėra.Darbas sunkus,atsakingas.Yra programos,todėl stengiamės dirbti pagal jas.
loreta 
2013 11 17, 22:16
esu baigus socialine pedagogika vilniaus kolegijoje, bet noriu persikvalikuot i priesmokyklini ugdyma, kad galeciau dirbti darzelyje, sakykite kiek laiko tam prireiks?
Laima 
2013 09 30, 11:27
Kur galima pamatyti kazkokia statistika del pedagogu darbo? Tarkim, trukumas aukletoju ar ne? Ar ju tiek daug, kad nera kur dirbti? Ar is viso yra tokia statistika? Planuoju studijuoti, tik nelabai isivaizduoju kokia tikroji darbo rinkos padetis.
eglaite 
2013 08 26, 18:33
sveiki, nesuprantu ar vadovas mane tikrai gali atleisti is darbo, jei esu igijusi pradinio ugdymo bakalurą, ir keltis metus dirbu priesmokyklineje ugdymo grupeje mokykloje. Kursu neisklausiau, nes jie organizuojami tik mokslo metu pradzioje, ne per vasara, o iteike ispejuima apie atleidima tai pries iseinant atostogauti, t. y. 2013 m. birzelio mėn, ar jis teisus? juk tik 40 val. ir spalio men jau tureciau pazymejima, ka man dabar daryti, nenusipiesiu juk as jo siandien. Aciu uz atsakyma.
Irma 
2013 08 21, 21:05
Labas vakaras.gal ne I tema,bet nuo ko priklauso uzrasymas I darzelio eile.ar nuo parasymo pateikimo ar nuo socialines bukles?aciu uz atsakyma
irena 
2013 07 30, 15:32
Priimti, tai priims. Jau zinau. Bet ar su ta edukologija priims mane darzelis?
siaip manau turėtų priimti, juk pabaigus įgysit ikimokyklinio ugdymo specialybę, o pedagogo kvalifikaciją jau ir taip turit. Kvalifikaciniuose reikalavimuose to juk ir reikalauja
Studente 
2013 07 29, 08:13
į tas išlyginamąsias, kur jūs parašėte, priima tik baigusius kolegiją ikimokyklinį ugdymą. IT manau nepriims
Priimti, tai priims. Jau zinau. Bet ar su ta edukologija priims mane darzelis?
Viltė 
2013 07 24, 17:42
tikrai, kur parasyta, kad dar metams pratese?
Pažiūrėkit ikimokyklinis.lt naujienų skyrelį - čia pat.
ema 
2013 07 24, 13:45
Kur tai parašyta?
tikrai, kur parasyta, kad dar metams pratese?
irena 
2013 07 18, 08:21
Esu baigusi kolegija IT, dabar noriu islyginti studijas ir baigti LEU edukologja. Ju puslapyje raso: Edukologija (ikimokyklinio ugdymo pedagogika) - edukologijos bakalauro laipsnis ir auklėtojo kvalifikacija. Ta edukologija taip idomiai skamba, nesu tikra, ar galesiu dirbti darzelyje?
į tas išlyginamąsias, kur jūs parašėte, priima tik baigusius kolegiją ikimokyklinį ugdymą. IT manau nepriims
Studente 
2013 07 16, 08:31
Esu baigusi kolegija IT, dabar noriu islyginti studijas ir baigti LEU edukologja. Ju puslapyje raso: Edukologija (ikimokyklinio ugdymo pedagogika) - edukologijos bakalauro laipsnis ir auklėtojo kvalifikacija. Ta edukologija taip idomiai skamba, nesu tikra, ar galesiu dirbti darzelyje?
xxx 
2013 07 02, 23:17
pirma pridaro,o tik paskui susimąsto,o už viso to"pridarymo"-žmogus...
Kur tai parašyta?
rrrrrrrr 
2013 06 27, 19:56
na va, tiek diskusijų dėl tų kvalifikacinių reikalavimų, o paėmė ir pratęsė nuostatos įsigaliojimo laiką dar vieneriems metams. o kai kuriuos pedagogus deja jau atleido...
pirma pridaro,o tik paskui susimąsto,o už viso to"pridarymo"-žmogus...
1 2 3 4 5 Pirmyn