Emokykla.lt
Forumas Viešos diskusijos
Kas gali dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais?
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn
Jovita 
2015 12 27, 00:07
Tema: Kas gali dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais?
Labas vakaras, esu baigusi pradinio ugdymo pedagogika, priede yra integruoti priešmokyklinio ugdymo dalykai bendruose dalykuose, 80val., ir atlikta priešmokyklinio ugdymo praktika. Ar galima dirbti su priešmokyklinio ugdymo programa ar reikalingos papildomos dalines studijos?
Rita 
2015 12 12, 18:55
Laba diena esu baigusi vaikystės prdagogika universitete?ko man reikia kad galėčiau dirbti socialinę darbuotoja darželi.?ar reikia išnaujo tos specialybės mokintis?
Jelena 
2015 12 09, 23:19
Sveiki. Dirbu vaikų darželyje auklėtoja, turiu universitetinį išsilavinimą ir auklėtojo - metodininko kvalifikaciją. Norėčiau sužinoti, kaip galėčiau įsigyti priešmokyklinio ugdymo pedagogo licenciją savarankiškai, be įstaigos vadovo rekomendacijos. Ar yra tokios galimybės? Ačiū.
Jurgita 
2015 11 30, 21:12
Labas vakaras, Noriu paklausti ar galiu dirbti ikimokyklinėje įstaigoje kūno kultūros mokytoju, jei tai įvardina diplomo priedėlio aprašas? Ar vis tiek turiu išklausyti 40 valandų trukmės priešmokyklinio ugdymo pedagogų kursus? Ačiū, už atsakymą.
Veronika 
2015 11 17, 14:59
Laba diena, esu baigus pradini ugdyma, diplome parasyta, kad baigiau pradini ikimokyklinio ugdymo programa, o prieduose parasyta, kad gaiu dirbti pradiniu klasiu mokytoja ir priesmokyklinio ugdymo pedagoge. Dabar daznai susiduriu su kursais 40 val. vadinasi: Kursai ikimokyklinio ir pradiniu klasiu pedagogams ketinantiems dirbti pagal priesmokyklinio ugdymo programa, ar man butina eiti i siuos kursus?
... 
2015 11 17, 00:55
taip ir baigėt jei nežinot ar galit dirbt:D
Tai kur, jūsų manymu, dirba žmonės baigę ikimokyklinio ugdymo studijas ? :D O ir baigus studijas neturėtų kilti klausimas... Vaje vaje
ji 
2015 11 08, 12:38
Visaip nagrinėja švietimo įstatymą kuris nusako kas gali dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagogu. Mano situacija tokia turiu aukštąjį išsilavinimą neuniversitetinį ir ne pedagoginį baigus 2009 m. Šiuo metu mokausi taip pat koliagijoje ikimokyklinio ugdymo pedagogiką paskutiniame kurse. Ar aš galiu jau dabar dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagogė - vaikų darželio aukletoje.
Pirma be klaidų rašyti reikėtų pasimokyti...
Aušra 
2015 10 20, 14:43
Sveiki, esu baigusi 2005 m.KU ir įgijusi edukologijos bakalauro kvalifikacijos laipsnį ir mokytojo profesinę kvalifikaciją,bet nesu dirbusi pagal šią specialybę.Ar galėčiau dirbti auklėtoja darželyje, ar su priešikimokyklinukais?ar nereikėtų išklausyti priešmokyklinukams skirtų kursų?Ačiū už atsakymą.
Lina 
2015 10 07, 19:08
Laba diena. Noreciau mokytis darzelio aukletoja. Koke tvarka ar tai butu galimybe. Aciu
Domėkitės kolegijose ir universitetuose, kurie ruošia ikimokyklinio ugdymo pedagogus. Visa informacija skelbiama: http://www.aikos.smm.lt/Puslapiai/Pradinis.aspx
Hm 
2015 10 07, 19:06
Ar baigus kauno kolegijoje ikimokyklini ugdyma galima dirbti darzelyje?
Galima.
Egle 
2015 10 07, 13:27
Laba diena. Noreciau mokytis darzelio aukletoja. Koke tvarka ar tai butu galimybe. Aciu
111111 
2015 10 02, 14:39
Ar baigus kauno kolegijoje ikimokyklini ugdyma galima dirbti darzelyje?
:) 
2015 10 01, 19:48
Laba diena,baigiau ikimokyklini ugdyma Kauno kolegijoje, ar galiu dirbti aukletoja vaiku darzelyje?
taip ir baigėt jei nežinot ar galit dirbt:D
...?? 
2015 10 01, 14:17
Laba diena,baigiau ikimokyklini ugdyma Kauno kolegijoje, ar galiu dirbti aukletoja vaiku darzelyje?
irena 
2015 09 25, 08:00
esu baigus dailes ir technologiju pedagogika. Ko reiktu, kad galeciau dirbti darzelio aukletoja?
baigti ikimokyklinę ir priešmokyklinę pedagogiką:)
jurgita 
2015 09 23, 15:47
esu baigus dailes ir technologiju pedagogika. Ko reiktu, kad galeciau dirbti darzelio aukletoja?
Eita 
2015 09 18, 23:40
Visaip nagrinėja švietimo įstatymą kuris nusako kas gali dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagogu. Mano situacija tokia turiu aukštąjį išsilavinimą neuniversitetinį ir ne pedagoginį baigus 2009 m. Šiuo metu mokausi taip pat koliagijoje ikimokyklinio ugdymo pedagogiką paskutiniame kurse. Ar aš galiu jau dabar dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagogė - vaikų darželio aukletoje.
Daiva 
2015 09 04, 10:48
Žinutės: 16
Prisijungė: -1 11 30
Laba diena,norėjau sužinoti,jeigu baigčiau auklės specialybę profesinėje mokykloje,ar galėčiau dirbti auklėtoja vaikų darželyje?
Ne, dirbti auklėtoja vaikų darželuje negalėtumėte. Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas (toliau – Aprašas) nustato kvalifikacijas, būtinas dirbti mokytoju pagal bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir neformaliojo švietimo programas, atvejus, kada asmenys laikomi turintys pedagogo kvalifikaciją, ir kvalifikacijas, priskiriamas pedagogo kvalifikacijai. 11 Aprašo punktas nustato, kad dirbti mokytoju pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas gali asmuo, įgijęs aukštąjį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą, turintis pedagogo kvalifikaciją (neturintis jos privalo įgyti per 2 metus nuo darbo mokytoju pradžios) ir baigęs mokomąjį dalyką / ugdymo programą, atitinkančią studijų arba dalyko / pedagoginės specializacijos modulio programą. Vadinasi, reikia trijų dalykų: aukštojo išsilavinimo, pedagogo kvalifikacijos ir būti baigus atitinkamos srities programą.
Daiva 
2015 09 04, 10:46
Žinutės: 16
Prisijungė: -1 11 30
sveiki ar nuo s.m. rugsejo privaloma abiems pedagogams priesmokyklineje grupeje dirbti turintiems tik priesmokyklinio ugdymo kvalifikacija?ar ir toliau priesmokyklineje grupeje gales dirbti vienas is pedagogu kuris turi tik ikimokyklinio ugdymo kvalifikacija?aciu
Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašas nustato bendruosius priešmokyklinio ugdymo reikalavimus, priešmokyklinio ugdymo organizavimą. Šis aprašas tebegalioja, vadinasi - galės.
asas 
2015 09 02, 23:39
Laba diena,norėjau sužinoti,jeigu baigčiau auklės specialybę profesinėje mokykloje,ar galėčiau dirbti auklėtoja vaikų darželyje?
as 
2015 08 31, 14:55
sveiki ar nuo s.m. rugsejo privaloma abiems pedagogams priesmokyklineje grupeje dirbti turintiems tik priesmokyklinio ugdymo kvalifikacija?ar ir toliau priesmokyklineje grupeje gales dirbti vienas is pedagogu kuris turi tik ikimokyklinio ugdymo kvalifikacija?aciu
Daiva 
2015 08 02, 13:23
Sveiki esu baigus socialinę pedagogiką ,vėliau edukologijos magistrantūrą . norėčiau dirbti ikimokyklinio ugdymo įstaigoje auklėtoja ko man reikėtų , kad galėčiau dirbti kursų ar naujai studijuoti`būtent ikimokyklinį ugdymą. pedagoginis darbo stažas 3 metai.
Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas nustato kvalifikacijas, būtinas dirbti mokytoju pagal bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir neformaliojo švietimo programas, atvejus, kada asmenys laikomi turintys pedagogo kvalifikaciją, ir kvalifikacijas, priskiriamas pedagogo kvalifikacijai. Dirbti mokytoju pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas gali asmuo, įgijęs aukštąjį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą, turintis pedagogo kvalifikaciją (neturintis jos privalo įgyti per 2 metus nuo darbo mokytoju pradžios) ir baigęs mokomąjį dalyką / ugdymo programą, atitinkančią studijų arba dalyko / pedagoginės specializacijos modulio programą. Vadinasi, reikia trijų dalykų: aukštojo išsilavinimo, pedagogo kvalifikacijos ir būti baigus atitinkamos srities programą. Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašą rasite čia: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=480362
Karolina 
2015 07 30, 21:34
Sveiki esu baigus socialinę pedagogiką ,vėliau edukologijos magistrantūrą . norėčiau dirbti ikimokyklinio ugdymo įstaigoje auklėtoja ko man reikėtų , kad galėčiau dirbti kursų ar naujai studijuoti`būtent ikimokyklinį ugdymą. pedagoginis darbo stažas 3 metai.
margo 
2015 06 17, 18:02
Sveiki, norėčiau mokytis darželio auklėtoja. Kokiū reikia dalykų egzamino ir kokių pažymių? Gal galit padėt, nes niekur nerandu :/
aš irgi svajojau ir tapau ,bet algos juokingos ,kaip auklyčių greit bus ,stažas 37m. ir sveikatėle nekokia,o gydytis reikia .Svajonė išsipildė ...
margo 
2015 06 17, 17:55
Tikrai baisi neteisybė-darželyje šimtą kart sunkiau dirbti,negu mokykloje,o ir atlygis varganas
senai iš auklėtojų reikalauja daug o mažai moka
Ieva 
2015 05 20, 14:36
Sveiki, norėčiau mokytis darželio auklėtoja. Kokiū reikia dalykų egzamino ir kokių pažymių? Gal galit padėt, nes niekur nerandu :/
Labas, viskas priklauso nuo to, į kokią aukštąją įstaigą nori stoti. Iš mano praktikos būtų galima pastebėti, jog į valstybės nefinansuojamą vietą įstoti galima ir su tikrai labai mažais įvertinimais.
Kristina 
2015 05 06, 21:19
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn