Emokykla.lt
Forumas Viešos diskusijos
Kas gali dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais?
1 2 3 4 ... 9 Pirmyn
auklėtoja 
2016 09 09, 14:13
Tema: Kas gali dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais?
Baigiau 1999m. institute 3 kursus ,kokiam issilavinimui prilyksta tai.
Jokiam išsilavinimui neprilygsta.Beje,mokykitės lietuvių kalbos rašybos...
"prilyKsta" 
2016 09 09, 09:00
Tai prilygsta pradinių klasių išsilavinimui.
RITA 
2016 09 08, 21:18
Kristina 
2016 08 31, 15:15
Mūsų darželio soc.pedagogė nieko nedirba ,tik skolas už darželį pasižiūri ,papletkina su direktore ir pavaduotoja ir tupi prie kompiuterio"gūglinasi",kavutę gurkšnoja.Bereikalingas etatas ir pinigų švaistymas.Žinome,kad yra tikrai sąžiningų soc.darbuotojų,padedančių auklėtojoms sudėtingose situacijose,tačiau tai tik vienetai,daugelis ateina tik "atsėdėti"valandas.
Sveiki, gal galite ,,įmesti'' to įstatymo nuorodą?
Rita 
2016 08 24, 20:55
Ar galima persikvalifikuoti, jeigu baigiau tris kursus KKA, turiu darbo darbo lic.. Trenere pradirbus jau dvidesimt devynis metus.
Vadovė 
2016 08 12, 16:32
Privaciam darželiui reikalinga auklėtoja su priešmokykliniu ugdymu.
deja 
2016 07 19, 13:51
1992m. esu baigusi VU istorijos specialybę(su archeologijos specializacija), įgijau istoriko, istorijos dėstytojo kvalifikaciją. Mokiausi 5 metus, rašiau 4 kursinius darbus, diplominį darbą ir pabaigoje laikiau 2 valstybinius egzaminus. Dabartiniai įstatymai mano mokymasį prilygina magistro laipsniui. Po baigimo keletą metų dirbau mokykloje istorijos mokytoja. Tuomet nusprendžiau išplėsti savo kompetencijų ribas, įstojau į Šiaulių universiteto Kvalifikacijos institutą, kur studijų programa vadinosi socialinė pedagogika ir psichologija ir man buvo suteikta socialinio pedagogo kvalifikacija. Nuo tada vienoje mokykloje išdirbau 18 metų socialine pedagoge. Atėjo laikas, kai norėčiau šiek tiek pakeisti darbo specifiką ir dirbti su mažesniais vaikais, kuriuos dar įmanoma nukreipti nuo nuo daugelio pavojų, be to, jaučiu, kad gebu tai daryti. Viename įstatyme paskaičiau, kad socialinis pedagogas gali vesti etikos, pilietiškumo, karjeros, socialinių įgudžių pamokas, taip pat tapti auklėtojais. Tai galbūt galėčiau tapti priešmokyklinio ugdymo ar ikimokyklinio ugdymo auklėtoja? O gal yra super pažangių ikimokyklinių įstaigų, kurios îsivestų atskirus socialinių pedagogų etatus? Tokių pavyzdžių tikrai ne vieną mačiau ir švietimo bendruomenė negali atsidžiaugti. Gal mano mitys ką nors sudomino, gal kas nors turi kokių nors pastebėjimų ar pasiūlymų, mielai lauksiu adresu rengra@gmail.com. Visiems kuo geriasios sêkmės ir sveikatos Renata
Mūsų darželio soc.pedagogė nieko nedirba ,tik skolas už darželį pasižiūri ,papletkina su direktore ir pavaduotoja ir tupi prie kompiuterio"gūglinasi",kavutę gurkšnoja.Bereikalingas etatas ir pinigų švaistymas.Žinome,kad yra tikrai sąžiningų soc.darbuotojų,padedančių auklėtojoms sudėtingose situacijose,tačiau tai tik vienetai,daugelis ateina tik "atsėdėti"valandas.
auklėtoja 
2016 07 18, 15:14
1992m. esu baigusi VU istorijos specialybę(su archeologijos specializacija), įgijau istoriko, istorijos dėstytojo kvalifikaciją. Mokiausi 5 metus, rašiau 4 kursinius darbus, diplominį darbą ir pabaigoje laikiau 2 valstybinius egzaminus. Dabartiniai įstatymai mano mokymasį prilygina magistro laipsniui. Po baigimo keletą metų dirbau mokykloje istorijos mokytoja. Tuomet nusprendžiau išplėsti savo kompetencijų ribas, įstojau į Šiaulių universiteto Kvalifikacijos institutą, kur studijų programa vadinosi socialinė pedagogika ir psichologija ir man buvo suteikta socialinio pedagogo kvalifikacija. Nuo tada vienoje mokykloje išdirbau 18 metų socialine pedagoge. Atėjo laikas, kai norėčiau šiek tiek pakeisti darbo specifiką ir dirbti su mažesniais vaikais, kuriuos dar įmanoma nukreipti nuo nuo daugelio pavojų, be to, jaučiu, kad gebu tai daryti. Viename įstatyme paskaičiau, kad socialinis pedagogas gali vesti etikos, pilietiškumo, karjeros, socialinių įgudžių pamokas, taip pat tapti auklėtojais. Tai galbūt galėčiau tapti priešmokyklinio ugdymo ar ikimokyklinio ugdymo auklėtoja? O gal yra super pažangių ikimokyklinių įstaigų, kurios îsivestų atskirus socialinių pedagogų etatus? Tokių pavyzdžių tikrai ne vieną mačiau ir švietimo bendruomenė negali atsidžiaugti. Gal mano mitys ką nors sudomino, gal kas nors turi kokių nors pastebėjimų ar pasiūlymų, mielai lauksiu adresu rengra@gmail.com. Visiems kuo geriasios sêkmės ir sveikatos Renata
Gerb.kolege,Jūs ko gero ne taip supratote įstatymą,kuriame parašyta,kad galite dibti "auklėtoja"...Taip,Jūs galite dirbti mokykloje klasės auklėtoja,o norint dirbti ikimokyklinio ugd.auklėtoja,reikėtų persikvalifikuoti.Socialinius pedagogus darželiai turi,bet ne visi nori ir geba kokybiškai ir nuoširdžiai dirbti,daugelis atidirba "nuo algos iki algos" ir tiek.Gražūs ir kilnūs Jūsų norai apsaugoti mažylius nuo klaidų....tai utopija,misija "NEĮMANOMA".Reikėtų pirmiausia pradėti nuo šiuolaikinių tėvų,o ne nuo vaikų.Su vaikais viskas gerai-jie dar TIK VAIKAI,bet šiuolaikinių tėvelių požiūris į vaikų auklėjimą,gyvenimo vertybes šiurpina,ritamės žemyn.
Renata 
2016 07 18, 02:28
Ingai 
2016 06 15, 17:53
Ar gali turintis aukštąjį universitetinį išsilavinimą (edukologijos bakaluro laipsnį ir socialinio pedagogo kvalifikaciją (2008 m); įgyjęs priešmokyklinio ugdymo programos įgyvendinimo kompetenciją (pagal 40 val kvalifikacijos tobulinimo kursų programą "ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams, ketinantiems mokyti pagal priešmokyklino ugdymo programą") ir studijuojantis ikimokyklinio ugdymo programą universitete dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagogu, t.y. ar jis laikomas ikimokyklinio ugdymo pedagogu
Skaitykite Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašą. Nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=480362&p_tr2=2. Taip pat atsakymą žemiau: Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašo 11 punktas nustato, kad dirbti mokytoju pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas gali asmuo, įgijęs aukštąjį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą, turintis pedagogo kvalifikaciją ir baigęs mokomąjį dalyką / ugdymo programą, atitinkančią studijų arba dalyko / pedagoginės specializacijos modulio programą. Vadinasi, reikia trijų dalykų: aukštojo išsilavinimo, pedagogo kvalifikacijos ir būti baigus atitinkamos srities programą. Kursų nepakanka.
Inga Pociene 
2016 06 15, 11:04
Žinutės: 1
Prisijungė: 2013 09 06
Ar gali turintis aukštąjį universitetinį išsilavinimą (edukologijos bakaluro laipsnį ir socialinio pedagogo kvalifikaciją (2008 m); įgyjęs priešmokyklinio ugdymo programos įgyvendinimo kompetenciją (pagal 40 val kvalifikacijos tobulinimo kursų programą "ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams, ketinantiems mokyti pagal priešmokyklino ugdymo programą") ir studijuojantis ikimokyklinio ugdymo programą universitete dirbti ikimokyklinio ugdymo pedagogu, t.y. ar jis laikomas ikimokyklinio ugdymo pedagogu
Paaiškinimas 
2016 06 13, 16:29
Žinutės: 19
Prisijungė: -1 11 30
Galite. Turime darbo pasiūlymą. Jeigu sudomino, parašykite į el.paštą: karolyciukas@gmail.com
Ne, negalite. Asmuo, studijuojantis aukštojoje mokykloje pagal ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo programas, iki 2011 m. rugsėjo 1 d. turėjo teisę dirbti ikimokyklinio ugdymo auklėtoju, tačiau nuo 2011 metų rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnio 1 dalies 6 punktas numatęs tokią teisę, pripažintas netekusiu galios. Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas nustato kvalifikacijas, būtinas dirbti mokytoju pagal bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir neformaliojo švietimo programas, atvejus, kada asmenys laikomi turintys pedagogo kvalifikaciją, ir kvalifikacijas, priskiriamas pedagogo kvalifikacijai. Aprašo 11 punktas nustato, kad dirbti mokytoju pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas gali asmuo, įgijęs aukštąjį(aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą, turintis pedagogo kvalifikaciją ir baigęs mokomąjį dalyką / ugdymo programą, atitinkančią studijų arba dalyko / pedagoginės specializacijos modulio programą. Vadinasi, reikia trijų dalykų: aukštojo išsilavinimo, pedagogo kvalifikacijos ir būti baigus atitinkamos srities programą.
Karolina 
2016 06 13, 11:25
negalite
Galite. Turime darbo pasiūlymą. Jeigu sudomino, parašykite į el.paštą: karolyciukas@gmail.com
ne 
2016 06 09, 11:20
Laba diena, studijuoju LEU ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialybę. Esu 5 kurso studentė. Ar galiu dirbti auklėtoja dar nebaigusi studijų.
negalite
Kristina 
2016 06 03, 10:30
Laba diena, studijuoju LEU ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialybę. Esu 5 kurso studentė. Ar galiu dirbti auklėtoja dar nebaigusi studijų.
... 
2016 06 01, 19:53
nemanau.
http://studijos.tv3.lt/pasirink-profesija/html/223/0/aukle noors, pagal tai, gal.
... 
2016 06 01, 19:51
Klausimas. Kodėl smm prie nurodyto koeficiento nenurodo atlyginimo popieriuje.Atlyginimai turi būti viešai skelbiami visose įstaigose ir visų darbuotojų. Užtenka tyčiotis iš darbuotojų.
nemanau.
???? 
2016 06 01, 19:50
laba diena. 2014 metais baigiau lietuvių filologijos bakalauro studijas, dabar galvoju mokytis http://leu.lt/lt/studijos/leu_studiju_programos/leu_perkvalifikavimo_dalines_studijos.html ( perkvalifikavimo dalinės studijos), mano klausimas Jums, kadangi tai modulinės studijos , tai ar galima būtų dirbti lietuvių kalbos mokytoja???? ar dar kažko reikia. ačiū
atsakykite, prašau nenuoramai
Elena 
2016 06 01, 17:16
Sveiki, esu baigusi LEU ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bakalauro studijas. Šiuo metu dirbu auklėtoja, bet labai norėčiau dirbti darželyje ugdymo pavaduotoja. Ką man dar reikėtų baigti, ar užtektų kokių nors kursų?ir kur galėčiau rasti reikamos informacijos? Ačiū.
Norint dirbti pavaduotoja, reikia įgyti edukologijos magistro kvalifikacinį laipsnį.
Irma 
2016 06 01, 15:24
Sveiki, esu baigusi LEU ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bakalauro studijas. Šiuo metu dirbu auklėtoja, bet labai norėčiau dirbti darželyje ugdymo pavaduotoja. Ką man dar reikėtų baigti, ar užtektų kokių nors kursų?ir kur galėčiau rasti reikamos informacijos? Ačiū.
auklėtoja 
2016 05 29, 17:24
Laba diena. Noreciau mokytis darzelio aukletoja. Koke tvarka ar tai butu galimybe. Aciu
Jei nebijote sunkaus darbo : su vaikais, tėvais, gausybe popierių, renginių, balų rinkimo kvalifikacijai įgyti /vieši pranešimai, atviros veiklos, seminarai, kursai / ir po 5 metų ją vėl pasitvirtinti / kartojant tą patį ratą/, giluminio audito, kur tave išnaršys po kaulelį, kasdienės veiklos su vaikais stebėjimo, darbo be pietų pertraukos ir skrandžio bėdų, atsisakysite laisvalaikio : renginių, švenčių, tėvų susirinkimų, seminarų, įstaigos posėdžių labui, jei už šį sunkų darbą jus tenkins žmogaus orumo ir pragyvenimo neužtikrinantis atlyginimas - jūs galite drąsiai įsilieti į mūsų, auklėtojų būrį. Sveika atvykusi.
nenuorama 
2016 05 25, 13:55
laba diena. 2014 metais baigiau lietuvių filologijos bakalauro studijas, dabar galvoju mokytis http://leu.lt/lt/studijos/leu_studiju_programos/leu_perkvalifikavimo_dalines_studijos.html ( perkvalifikavimo dalinės studijos), mano klausimas Jums, kadangi tai modulinės studijos , tai ar galima būtų dirbti lietuvių kalbos mokytoja???? ar dar kažko reikia. ačiū
Marija 
2016 05 10, 05:01
Laba diena,norėjau sužinoti,jeigu baigčiau auklės specialybę profesinėje mokykloje,ar galėčiau dirbti auklėtoja vaikų darželyje?
Klausimas. Kodėl smm prie nurodyto koeficiento nenurodo atlyginimo popieriuje.Atlyginimai turi būti viešai skelbiami visose įstaigose ir visų darbuotojų. Užtenka tyčiotis iš darbuotojų.
Pasakaitė . 
2016 05 09, 14:46
Sveiki, Vilniuje privatus darželis (Pašilaičiuose) ieško ikimokyklinio ugdymo auklėtojos. Pats skelbimas čia: http://www.cv.lt/kitos-srities-darbai/ikimokyklinio-ugdymo-aukletoja-as-vilniuje-1-288895253/?sri=0 Bet galit ir asmeninę žinutę parašyti :)
!!! 
2016 05 03, 13:49
Sveiki, 2001 metais baigaiu muzikos koncervatorija. Turiu pedagogo diploma.Ar reikia baigti dar kokias nors studijas norint dirbti ikimokyklineje, priesmokyklineje istaigoje ? Aciu
Skaitykite Reikalavimų mokytojo kvalifikacijai aprašą. Paguglinkit ir rasite.
!!! 
2016 05 03, 13:48
Laba diena, esu muzikos vyr. mokytoja.Man žada 0,25 etato meno vadovės.Ar galios vyr. mokytojos kvalifikacinė kategorija šiai pareigybei? Ačiū
Skaitykite Atestacijos nuostatus!
Laima 
2016 05 02, 09:25
Laba diena, esu muzikos vyr. mokytoja.Man žada 0,25 etato meno vadovės.Ar galios vyr. mokytojos kvalifikacinė kategorija šiai pareigybei? Ačiū
1 2 3 4 ... 9 Pirmyn